Barazim në Bernabeu

Real Madrid-Barcelona 2-2

Barcelona dhe Real Madridi po luajnë baraz. James Rodriguez ka barazuar rezultatin për Realin, i cili po e zhvillon takimin e rëndësishëm në La Ligën spanjolle.

Ka mbetur edhe pak kohe deri në përfundim të ndeshjes./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button