Barça në epërsi ndaj Interit, rezultatet e pjesës së parë

Përfunduan pjesët e para të ndeshjeve të Ligës së Kampionëve, me vëmendejn kryesore që është në “Camp Nou”, aty ku po ballafaqohen Barcelona dhe Interi.
“Blaugranët” janë duke avancuar me rezultat minimal 1-0 me golin e realizuar nga Osumane Dembele në minutën e 40.
Ja rezultatet në të gjitha ndeshjet:
Bayer Leverkuzen-porto 0-1
Plzen-Bayern Munih 0-4
Rangers-Liverpool 1-1
Sporting-Marselle 0-2
Tottenham-Eintracht Frankfurt 3-1.

Back to top button