Barcelona vendos për të ardhmen e Alonsot

Barcelona ka marrë sot një vendim të rëndësishëm për të ardhmen e mbrojtësit të krahut, Marcos Alonso.
Barcelona e ka bërë zyrtare se Marcos Alonso ka nënshkruar një kontratë të re me klubin.
Marrëveshja e re do ta mbajë Alonson në “Camp Nou” deri në muajin qershor të vitit 2024.
Lojtarët e radhës që do të nënshkruajnë marrëveshje afatgjate me Barçën janë Inaki Pena dhe Alejandro Balde.

Back to top button