Basketboll: Ylli, kampion vjeshtor në dyja frontet

1 min read

Skuadra nga Suhareka, kampione vjeshtore në Superligë dhe në Ligën Unike

 Nga futbolli kalojmë në basketboll, ku skuadra e Yllit nga Suhareka e ka dominuar gjysmë-sezonin në Superligën e Kosovës dhe në Ligën Unike, duke u shpallur kampion vjeshtor në dy frontet.(E pergaditi-Art KUQI)./21Media