Beatrix Ramosaj me këngë të re

Këngëtarja Beatrix Ramosaj shumë shpejt do të vijë me një projekt të ri muzikor.
Këtë e ka zbuluar vëllai i saj, Albani, i cili ka komentuar në një postim të këngëtares në Instagram.
“O yllo, pse s’tregon se do lançosh klipin e ri së shpejti”, ka komentuar Albani.

Ndryshe, “Vonë” mbetet projekti i fundit nga Beatrix Ramosaj. Kënga është publikuar më 9 qershor dhe deri tani ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media

Back to top button