Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj ka paralajmëruar projektin e saj më të ri muzikor.

Lajmin e ka bërë të ditur vet këngëtarja përmes instagramit ku ka treguar që në këtë projekt ka punuar me shumë dashuri dhe përkushtim.

Ndërkohë që pritet që kënga të dalë së shpejti.

Ndryshe, Beatrix Ramosaj si një 26 vjeqare që është mbi supe mban një karrierë të suksesshme muzikore./21Media