Befasia e Getinjos dhe Mozzikut për fansat

Artistët e muzikës rep, Getinjo dhe Mozzik kanë paralajmëruar se këtë vit po përgatiten për të sjellë një album së bashku.

Këtë e ka bërë të ditur vetë Getinjo përmes një postimi në “Instagram”.

“A jeni gati për këtë vit? Pe bojmë ni album bashkë me Mozzik!”, ka shkruar Getinjo.

Kujtojmë se, Getinjo 5 muaj më parë ka publikuar këngën e tij më të fundit të titulluar “Hala”.

Ndërsa, Mozzik e ka publikuar 3 muaj më parë projektin e tij më të fundit të titulluar “ Zani”./0..0201Media

.

Back to top button