Bëhen bashkë Flori dhe Anxhelina!

1 min read

 

Dy këngëtarët e njohur, Flori Mumajesi dhe Anxhelina Hadërgjonaj kanë paralajmëruar bashkëpunimin e tyre të parë.

Ky projekt tashmë është finalizuar edhe me videoklip.

Në llogaritë e tyre në rrjetet sociale, dyshja kanë ndarë një pjesë të projektit të ri.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Flori Mumajesi (@iamflorimumajesi)

Postimet e tyre nuk jep detaje rreth këngës se re, teksa ende nuk është zbuluar as data e publikimit./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by A N X H E L I N A (@anxhelina)