Bëhet e ditur data e publikimit të projektit të Ledrit dhe Kidës

Kanë mbetur edhe pak ditë kur fansat do të mund ta dëgjojnë projektin e ri të reperit, Ledri Vula dhe këngëtares, Kida.
Artistët kanë bërë të ditur se kënga e re e tyre do të publikohet me 5 maj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)


 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by KIDA (@kida)


Ndërkohë që “Dale” e Ledrit, Kidës dhe Butrint Imerit cila u publikua në muajin korrik të vitit të kaluar është pritur shumë mirë nga fansat, deri tani ka arritur mbi 100 milionë klikime në Youtube./21Media

Back to top button