Berkani i nënshtrohet ndërhyrjes në zemër

Ashtu siç  raportoi portali rtv21.tv javë më parë, këngëtari i njohur nga Maqedonia e Veriut, Berkan Beka do t’i nënshtrohet një operacioni.
Ai sot bëri të ditur se bëhet fjalë për probleme me zemrën.
Berkani publikoi një fotografi në rrjetet sociale ku tregoi se nesër do të operohet në zemër.
Kujtojmë se Berkan Beka i është rikthyer muzikës me projektin “Ty”, të publikuar në muajin mars të këtij viti dhe po vazhdon me projekte të reja./21Media

Back to top button