Këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, ka njoftuar se ka finalizuar një projekt të ri muzikor.

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka treguar se kënga e saj e re titullohet “Margjelo”.

Për këtë projekt këngëtarja ka bashkëpunuar me producentin dhe DJ Alejandro Garrido.

Kënga “Margjelo” do të publikohet më 8 maj./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by BΞSΛ (@besaofficial)