Bie borë në Kosovë

Borë po bie në kryeqytet dhe disa qytete tjera

Edhe në Kosovë po bie borë, siç po bie edhe në disa vende rajonale e evropiane.

Borë po bie në kryeqytet dhe disa qytete tjera të vendit tonë.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të ketë mot me diell dhe vranësira të cilat do të shoqërohen me reshje shiu dhe bore.

Vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik.

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button