“Bija ime” kënga e re nga Mihrije Braha

E dashur dhe shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar që nga fillimi i karrierës vazhdon të mbetet ende këngëtarja, Mihrije Braha.
Për adhuruesit e muzikës së saj, Mihrija vazhdimisht sjell këngë të reja, shkruan rtv21.tv
Ajo së shpejti do e publikojë këngën e re titulluar “Bija” ime, kështu ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mihrije Braha (@mihrijebraha)


Theksojmë se, kjo këngë nga Mihrja do publikohet në kuadër të xhirimeve të vitit të ri 2023./21Media

Back to top button