Bizneset kundërshtojnë liberalizimin e tregut të energjisë 

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

Kërkohet rishqyrtim i bazës ligjore

Komuniteti i biznesit po e kundërshtojnë liberalizimin e tregut të energjisë elektrike, i cili sipas tyre sjellë rritje të kostos së prodhimit dhe shtrenjtim të energjisë.  U kërkua rishqyrtim i bazës ligjore për hapjen e tregut të energjisë./21Media