Blerim Kuqi ftohet nga Specialja

Ai do të paraqitet në Hagë më 12 mars

Deputeti nga radhët e AAK-së, Blerim Kuçi ka njoftuar se është i ftuari i radhës nga Prokuroria Speciale. Ai tha se do ta përmbush obligimin e tij dhe se do t’i përgjigjet kësaj ftese. Kuçi nuk ka treguar se në çfarë cilësie është ftuar nga Specialja, por ka kërkuar nga mediat ta kursejnë nga kërkesa të tjera./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button