Blero dhe Afrona festojnë përvjetorin e martesës

1 min read

Çifti i njohur, Blero Muharremi dhe bashkëshortja e tij, Afrona Dika festojnë sot përvjetorin e martesës.

Blero ka postuar një fotografi nga dasma, teksa ia ka uruar gruas së tij ditën e tyre.

”Urime dita jone my foreverLOVE”, ka shkruar Blero krahas fotografisë.

Kujtojmë që,  Blero Muharremi dhe Afrona Dika janë martuar më 21 shtator të vitit 2019. Ceremonia e martesës është realizuar buzë bregdetit të Shëngjinit, te Rana e Hedhun./21Media