“Boom” publikohet nga Ganja dhe Lugati

Këngëtarja e njohur, Ganimete Abazi ka publikuar këngën e saj të re në bashkëpunim me Gjon Karricën i njohur si Lugati.
Kënga titullohet “Boom” dhe është shoqëruar edhe me videoklip.

Ky është bashkëpunimi i parë i Ganës me Gjonin./21Media

Back to top button