Bora e parë në Turqi

Qyteti i Turqisë Bayburt është përfshirë nga reshjet e para të borës

Pas motit të ftohtë dhe reshjeve që ishin efektive në qytet, reshjet e borës janë parë në pjesët më të larta të Bayburtit, transmeton rtv21.tv

Në rrjetet sociale janë publikuar fotografi të shumta./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button