Burri i bëri urim të veçantë për ditëlindje Shkurte Gashit

Për këngëtaren e njohur, Shkurte Gashi sot është një ditë e veçantë, pasi që ajo feston ditëlindjen.
Me këtë rast Shkurta ka pranuar urime të shumta nga familjarët, shoqëria dhe fansat e saj.
Në mesin e tyre nuk ka munguar urimi edhe nga bashkëshorti i saj Alberti, i cili përmes një fotografie të publikuar në Instagram e ka uruar atë me fjalët më të mira.
”Sot feston ditëlindjen e bukura jonë, urime nga unë dhe djali”, ka shkruar Alberti në Instagram.

Shkurte Gashi dhe Albert Limani janë prindër të një djali, i cili quhet Mal. /21Media

Back to top button