Policia sot informoi se dje një burrë ka kanosur me armë dy djemtë e tij.

Sipas policisë, rasti ka ndodhur në Podujevë dhe njësiti policor nga i dyshuari ka konfiskuar një pistoletë me shtatë fishekë dhe një kallashnikov me tridhjetë fishekë.

“Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.”, infomoi policia./21Media