Burri rrah gruan dhe vajzën e tij

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Dje në mbrëmje është arrestuar një burrë nga Rahoveci pasi që i njëjti ka sulmuar fizikisht gruan dhe vajzën e tij.

”Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor”, është bërë e ditur në raportin e policisë.

Ndërkaq, i dyshuari me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje./21Media