Festë në familjen e Gilit

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Në familjen e këngëtares së njohur, Gili dhe kompozitorit Ilir Beranit sot ka festë, pasi që djali i tyre Redoni ka ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes, Gili ka urur të birin me disa fjalë të veçanta.

”QESHU e gëzoje jetën biri im ! Sot mbushe 22 vjet! Gëzuar ditëlindjen e Zoti të bekoft REDON”, e ka uruar Gili djalin e saj në instagram.

Kujtojmë se, Gili dhe Iliri janë të martuar prej vitesh dhe së bashku kanë dy djemë, Robertin dhe Redonin./21Media