Butrinti i bën vetes një dhuratë luksoze

1 min read

 

Këngëtari i njohur Butrint Imeri i ka bërë vetes një dhuratë luksoze.

Ai ka blerë një orë nga marka e njohur Rolex dhe këtë e ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale.

Një orë e tillë i ka kushtuar këngëtarit mijëra euro.

“Kuku” është projekti i fundit muzikor nga Butrint Imeri. Kënga e publikuar më 1 tetor deri tani ka arritur mbi 27 milionë klikime në Youtube./21Media