Capital T thumbon kolegët: Kadale se nuk është vera e fundit

Rep-artisti i njohur, Capital T i ka reaguar kolegëve të tij të estradës shqiptare për numrin e madh të këngëve, videoklipeve dhe bashkëpunimeve.

Ai ka thënë se estrada është në panik.

“Estrada në panik, industria në krizë; 74589603 këngë, klipe e bashkëpunime. Ngadalë merrni frymë se s’është vera e fundit ishalla”, ka shkruar Capital T në InstaStory.

Ndryshe, më 11 gusht, Capital T do të sjellë koncertin e tij “Time Capsule” në stadiumin “Fadil Vokrri” në kryeqytet, pas suksesit që pati i njëjti koncert para dy verave në Tiranë./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Capital T (@truekapo)

Back to top button