Çfarë moti do të mbajë sot?

Sot pjesa më e madhe e ditës mbi vendin tone do të jetë ne mot me vranësira të ndryshueshme me interval më të gjatë me diell dhe të thatë.

Pasdite, në zonat kodrinore dhe malore janë të mundshme shira bubullimesh.

Era do të jetë mesatare, herë pas here e fortë, në perëndim dhe veriperëndim, duke u dobësuar në mbrëmje.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë nga tetë në 12, dhe më e larta në ditë nga 21 në 23 gradë./21Media

Back to top button
close button