Çfarë po ‘përgatisin’ Elgiti, Donaldi dhe Romeo?

Kantautori i njohur Elgit Doda dhe binjakët Donald dhe Romeo Veshaj, siç duket kanë bashkuar forcat për një projekt muzikor.
Kështu ka lënë të nënkuptohet një postim i Elgitit në InstaStory.
“O çka po vjen”, ka shkruar Doda në mbishkrimin e postimit, teksa ka etiketuar Donaldin dhe Romeon.

Projekti i fundit nga Elgiti mbetet “Fatal Love”, të cilën e solli më 12 shkurt dhe deri tani ka arritur mbi 6 milionë klikime në Youtube.

Ndërsa, Donald Veshaj aktualisht po shijon suksesin e këngës “Nuk je”, që e solli më 19 mars./21Media

 

Back to top button