Chelsea me dy mungesa për ndeshjen ndaj Manchester United

1 min read

Në ndeshjen e fundjavës kundër Manchester United në Premierligë Chelsea do të ketë dy mungesa shumë serioze.

Blutë nuk do të mund të llogarisin në shërbimet e Ben Chilwell dhe Ngolo Kantes.

Kante do të jetë jashtë vetëm në fundjavë pas një lëndimi të lehtë në gju, derisa Chilwell pritet të mungoj deri në gjashtë muaj.