“Çika”, kënga e re nga 2Ton

 
Reperi Arton Avdyli i njohur me emrin artistik 2Ton, ka finalizuar një projekt të ri muzikor.
Kënga e re nga 2Ton titullohet “Çika” dhe do të publikohet nesër në ora 16:00.
Kështu ka njoftuar 2Ton përmes rrjetit social Instagram.
Ai gjithashtu ka ndarë me ndjekësit e tij një pjesë të shkurtër të këngës së re.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)


 

View this post on Instagram

 

A post shared by 2 Ton (@2tonofficial)


Ndryshe, “Malli” titullohet projekti i fundit muzikor nga 2Ton në bashkëpunim me Xhavin. Kënga ka arritur mbi 1 milion klikime në Youtube./21Media

Back to top button