Çka festuan dje Yllka Gashi dhe Fatmir Spahiu?

Yllka Gashi dhe Fatmir Spahiu janë të njohur për shumë gjenerata. Me rolet e tyre në seriale dhe filma morën zemrat e publikut shqiptar vite më parë.
Të dashur dhe të pëlqyer vazhdojnë të jenë e dhe sot, shkruan rtv21.tv
Shoqëria e mirë konsiderohet si diçka e shenjtë në jetë dhe këtë e dëshmon Yllka dhe Fatmiri që janë miqë tash e 21 vjet.
Kjo u bë e ditur nga vet ata përmes disa postimeve në rrjetet sociale.
“21 vjet miqësi” ka shkruar Yllka në Instagram./21Media 

Back to top button