Çka po festojnë sot motrat Mustafa?

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Motrat Mustafa, janë ndër këngëtaret më të pëlqyera nga adhuruesit e muzikës popullore. Në shumë intervista ato kanë deklaruar se janë rritur me muzikë dhe tani po jetojnë me muzikë.

Në fillim të karrierës së tyre ishin vetëm, Safetja dhe Sahidja kurse më pas rendit të tyre iu shtuan edhe katër motrat tjera, Kumria, Elhemja, Shkurta dhe Lulja.

Njëra prej motrave Mustafa, Elehmja, e cila po ashtu është këngëtare sot feston ditëlindjen.

E për këtë ditë të veçantë për Elhemen, motrat e kanë uruar me fjalët më të veçanta./21Media