Topalli: Qytetarët e kanë kuptu rrezikun e virusit

Topalli: Qytetarët e kanë kuptu rrezikun e virusit

Katër  të vdekur, 57 të infektuar dhe  137 të shëruar është bilanci me Covid 19 gjatë 24 orëve të fundit.
Në QKUK dhe në spitale rajonale po mjekohen 123 pacientë të infektuar me virusin korona./21Media