COVID-19: BE ndihmon Kosovën

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

BE dorëzon një kontigjent me ventilatorë për MSh-në, kurse lera  e  donacionit  rreth 900 mijë euro

Bashkimi Evropian i  dorëzoi Ministrisë së Shëndetësisë, një kontigjent me ventilatorë dhe pajisje të tjera në mbështetje të sistemit shëndetësor për luftimin koronavirusit.  Vlera totale e këtij donacioni  është rreth 900 mijë euro./21Media