311 të infektuar nga 1. 903 testime, 128 të shëruar

311 të infektuar nga 1. 903 testime, 128 të shëruar

10 persona kanë vdekur si pasojë e Koronavirusit në vendin tonë në 24 orët e fundit, njoftoi Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik.
Ndërsa, u konfirmuan edhe 311 raste të reja nga 1 mijë e 903 testime si dhe 128 të shëruar./21Media