Nëntë të vdekur dhe 162 raste të reja në 24 orët e fundit.-Topalli: Është një vetëdijësim më i madh për respektim të masave

Nëntë të vdekur dhe 162 raste të reja në 24 orët e fundit.-Topalli: Është një vetëdijësim më i madh për respektim të masave

Institucionet shëndetësore të Kosovës sot njoftuan për nëntë persona të vdekur dhe 162 raste pozitive të konfirmuara me koronavirus, brenda 24  oreve.(Teksti-Valmira HOTI,kamera- Alban ISMAJLI)/21Media