Dafina publikon projektin e ri “My Love”

Artistja shqiptare, Dafina Zeqiri ka publikuar projektin e saj më të ri të titulluar “My Love”.

Kënga vjen me videoklip në kanalin zyrtar të artistes në Youtube, dhe deri më tani ajo ka arritur rreth 260 mijë klikime, transmeton rtv21.tv.

Kënga është prodhuar nga Cricket, është shkruar nga Elinel ndërsa video është realizuar nga Sekuence.

Kujtojmë se projekti i fundit i Dafinës ka qenë bashkëpunimi i saj me Afrim Muqiqin me këngën “Unë të du” vetëm dy javë më parë./21Media

Back to top button