Dëgjoni pak nga “Faj” të Dafina Zeqirit dhe Elinel

Artistët shqiptarë Dafina Zeqiri dhe Elinel kanë paralajmëruar tashmë sa kohë se bashkëpunimi i radhës i tyre është rrugës.
Përmes Instagramit, Dafina ka ndarë pak nga “Faj”.
“Faj” është finalizuar me videoklip dhe do të jetë në platformat digjitale shumë shpejt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)


Kujtojmë që, e fundit nga Dafina është “Dashni” në bashkëpunim me Mumën./21Media

Back to top button