Dhunohet një e mitur në Mitrovicë

 

Një vajzë e moshës së mitur, ka raportuar në polici se është ngacmuar nga një burrë.

E njëjta është intervistuar dhe siç raporton Policia e Kosovës, ajo është ngacmuar dhe dhunuar kohë më herët, nga i njëjti person.

I dyshuari gjendet në arrati.

Rasti vazhdon të hetohet./21Media

Artikuj të ngjashëm

Back to top button
close button