Dhurata Dora kap mbi 600 milionë me këngën “Zemër”

 
Kënga “Zemër” nga këngëtarja Dhurata Dora në bashkëpunim me reperi algjerian Soolking, ka arritur të jetë një hit i madh, që vazhdon të dëgjohet edhe në ditët e sotme.
Ky projekt që u lansua më 19 prill të vitit 2019, dhe deri tani është klikuar mbi 660 milionë herë në kanalin YouTube.
Këtij suksesi i është gëzuar këngëtarja Dhurata Dora, e cila ka bërë një postim në InstaStory.

Kënga “Zemër” është e gërshetuar në dy gjuhën, në shqipe dhe në gjuhën frënge./21Media

Back to top button