Diçka e re nga Ronela Hajati

Këngëtarja shqiptare, Ronela Hajati ka paralajmëruar se është duke punuar në albumin e saj që mban titullin “Rron”.
Ajo ka treguar se do sjellë mjaft këngë të reja që do jenë pjesë e albumit.
Punën për këngët e reja Ronela duket se e ka filluar, këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram ku shfaqet në një studio muzikore.

“Alo” titullohet proejkti i fundit i Ronlës që e solli bashkë me Vig Poppa. Dyshja këtë projekt e kanë publikuar në muajin qershor dhe deri tani në YouTube ka mbledhur mbi 3 milionë klikime./21Media 

Back to top button