Digjen dy vetura në Prishtinë

Dy vetura janë përfshirë nga zjarri në Prishtinë.
Siç raporton Policia, të dy veturat ishin të parkuara në parking.
Zjarrëfikësit kanë lokalizuar zjarrin, bëhet e ditur në raportin 24 orësh të Policisë.
Veturat e përfshira nga zjarri janë konfiskuar për ekzaminim dhe hetime të mëtutjeshëm./21Media

Back to top button