Digjet një veturë në Gjakovë

Një veturë është djegur sot rreth orës 11:00, në një parking afër Spitalit Rajonal në Gjakovë.
Rastin për rtv21.tv e ka konfirmuar Nysret Xhurkaj, zëdhënës i Policisë së Kosovës për Rajonin e Gjakovës.
Ai ka treguar se në vend të ngjarjes kanë dalë Policia, Zjarrfikësit dhe inspektori i preventivës së zjarreve.
Tutje, Xhurkaj ka bërë të ditur se nuk ka përsona të lënduar dhe as vetura të tjera të dëmtuara./21Media

Back to top button