Këngëtarja, Diona Fona sot ka publikuar projektin e saj të ri, të cilin e ka sjellur në bashkëpunim me reperin anglez, ZieZie.

Kënga titullohet ”Fire” dhe është shoqëruar me videoklip, ku dyshja duken mjaft tërheqës.

Kujtojmë që, kënga paraprake e realizuar nga Diona është ”Sheqer”, e cila ëshë publikuar më 17 prill të këtij viti./21Media