Disa nga librat që Dua Lipa ka rekomanduar për fundvit

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa ka rekomanduar një listë të librave për t’i lexuar për fundvit.

Përmes një insta story ajo ka shfaqur një liste me 12 libra me mbishkrimin “ Dua’s 12 books of Christmas”.

Disa nga titujt që ajo ka renditur janë: “Trust” nga Hernan Diaz, “Crying in H Mart” nga Michelle Zauner dhe “Beautiful star” nga Yukio Mishima, raporton rtv21.tv.

Sa i përket muzikës,  Dua Lipa është duke punuar për albumin të cilin pritet ta lansojë në vitin 2024.

Kujtojmë se ajo para 1 muaji ka publikuar këngën e saj të titulluar “Houdini” e cila ka arritur rreth 50 mijë shikime në kanalin e saj të Youtube./21Media

Back to top button