Ditë zie për ministren Hajdari, humbi personin e dashur

Ministrja e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë, Rozeta Hajdari sot ka humbur një person të dashur. Ministres i ka vdekur vëllai.

Ajo përmes një shkrimi ka bërë të ditur se vëllai i ka vdekur në spitalet zviceriane, në Aarau.

“Sa rëndë për motrën të jap këtë njoftim, Vëllau ynë i dashur Petriti, sot na la, pas 3 muaj luftë në mes jetës dhe vdekjes, në spitalet zvicrrane në Aarau. Pusho i qetë në paqë vëlla Titi i dashtun shumë për ne, e gjithë miqtë tanë kudo që janë. P.s Për detajet e funeralit do të njoftojmë në ditët në vijim….”, ka shkruar ministrja në Facebook./21Media

Artikuj të ngjashëm

Shikoni Gjithashtu
Close
Back to top button
close button