Dj i njohur shqiptar bëhet baba për herë të parë

1 min read

 

DJ i njohur shqiptar, Sardi Shehu sot është bërë baba për herë të parë.

Sardi dhe partnerja e tij, Jonisa Sinorukaj, janë bërë prindër të një djali, të cilit ia kanë vënë emrin Zais Denzel Shehu.

Këtë e bëri të ditur Sardi përmes një postimi në llogarinë e tij në Instagram.

“E gjithë bota m’u shemb përpara teje. Zais Denzel Shehu, 22.01.2022”, ka shkruar Dj Sardi krahas fotografië me të birin./21Media

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DJ SARDI (@sardi.shehu)