Dokumente: “Gjenocidi ndaj shqiptarëve të Kosovës…“ (Video)

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

E promovoi Instituti për të Vërtetën, Drejtësinë dhe Paqen

“Gjenocidi ndaj shqiptarëve të Kosovës dhe ndërhyrja ushtarake humanitare e NATOS-s në vitin 1999” është publikimi që u promovua në Prishtinë nga Instituti për të Vërtetën, Drejtësinë dhe Paqen./21Media