Don Phenom ka gati projektin e ri

Reperi shqiptar, Don Phenom, ka paralajmëruar projektin e tij më të ri dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Don Phenom (@donphenomofficialpage) 

Artisti ka zgjedhur që këngën ta titullojë “Casa De Cartel”.
Po ashtu, është bërë e ditur se data e publikimit të projektit të ri është 12 gusht.
E fundit e lansuar nga reperi është “Twerkirate 2”, i cila kapi shifrën e afro një milionë shikimeve në kanalin zyrtar në Youtube./21Media

Back to top button