Dren Abazi publikoi këngën “Hana”

1 min read

 

Këngëtari Dren Abazi ka publikuar një projekt të ri muzikor.

“Hana” titullohet kënga e re nga Dreni që vjen e shoqëruar edhe me videoklip.

Tekstin, muzikën dhe orkestrimin e këngës e ka bërë vet këngëtari, ndërsa për orekstrimin e frymoreve u kujdes Brikel Guga.

Miksimin e ka bërë  Samer Agolli, ndërsa u incizua nga Red Room Records./21Media