Dua Lipa shijon ditët me diell në Shqipëri

1 min read

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po shijon javën në brigjet e bregdetit shqiptar.

Por jo e vetme, Dua së bashku më familjen dhe të dashurin e saj, Anwar Hadid ka postuar disa momente të bukura familjare në Instagram.

Mirëpo diçka që ishte e veçantë ishte komenti që mori Dua nga vjehrra e saj, Yolanda Hadid e cila ka shkruar se i donë shumë.

Ndryshe, Dua ka ardhur në Tiranë për të parë nga afër një kopshtë që është në rindërtim e sipër, enterieri i së cilës është mundësuar nga fondacioni i këngëtares, i quajtur ”Sunny Hill Foundation”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Ndërsa përsa i përket jetës muzikore, Dua së fundmi e ka lansuar një projekt të ri muzikor të quajtur ”Demeanor”, në bashkëpunim me artistin e ndjerë, Pop Smoke./21Media