D u a ! TĂ« duamđŸ„°


Komuna e Prishtinës dhe Fondacionit SunnyHill me marrëveshje bashkëpunimi

Pak orĂ« para se tĂ« fillojĂ« festivali mĂ« i madh nĂ« rajon, “SunnyHill” Dua Lipa tha se mezi po pret tĂ« paraqitet para publikut nĂ« PrishtinĂ«.(E pergaditi-Abaz Krasniqi)/21Media

Back to top button